КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 27
ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Козловська Вікторія В’ячеславівна
учитель англійської мови закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради», переможець міського конкурсу «Кращий навчально-методичний посібник» у рамках акції «Ярмарок фахових сподівань»
Козловська В.В. досконало володіє методикою викладання англійської мови, у навчально-виховному процесі використовує сучасні досягнення лінгвометодичної науки, нові педагогічні технології, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів.
На всіх ступенях навчання англійської мови вона залучає учнів до проектно-дослідницької діяльності на уроках і в позакласній діяльності із врахуванням особистих інтересів кожного учня.
Для уроків, які вона проводить, характерною рисою є використання інтерактивних прийомів, форм навчальної діяльності учнів, що значно підвищує питому вагу самостійної роботи школярів, активізує їхню розумову і пізнавальну діяльність. Пріоритет надає комунікативно спрямованим завданням і вправам, які забезпечують оволодіння мовою як засобом спілкування.
Вікторія В’ячеславівна є автором низки наукових публікацій, автором-упорядником методичних посібників:
-
Козловська В.В. Квантитативні іменникові номінації як репрезентанти семантико-граматичного числа // Лексикологія. Граматика. Лінгводидактика: Збірник наукових праць. – Вінниця, 2002. – С. 83 – 87.
-
Козловська В.В. Методи роботи над вивченням теми «Числівник»// Студії з лінгводидактики: Збірник праць. Випуск 2. – Вінниця, 2001. – С. 71 – 73.
-
Козловська В.В. Англійська мова. Розвиток комунікативних компетенцій учнів 7 класу: Навчально-методичний комплект для учнів 7 класу загальноосвітніх шкіл. – Вінниця, 2011. – 231 с. (Сертифікат педагогічних ідей № 2012/17).
-
Козловська В.В. Програма з надання освітньої послуги у сфері позашкільної освіти за напрямком «Іноземна мова (англійська мова)». – Вінниця, 2013 (у співавторстві). –24 с.
-
Козловська В.В. Teaching Reading & Listening: Навчально-методичний комплект. – Вінниця, 2014. – 204 с. (Сертифікат педагогічних ідей ВН№ 2014/087).
Комплект «Teaching Reading & Listening» було визнано кращим у міському конкурсі «Кращий навчально-методичний посібник» у рамках акції «Ярмарок фахових сподівань». Комплект складається з посібника та електронного мультимедійного додатка з аудіо- відеоматеріалами. Посібник містить автентичні тексти, з комплексом завдань для навчання, удосконалення та контролю навичок читання, аудіювання та комунікативних умінь усного і писемного мовлення учнів 9-11 класів, які дають можливість розвивати їх творче та критичне мислення. До електронного додатку увійшли аудіозаписи автентичних текстів, новин з життя соціуму, відеорепортажі, навчальні відеофільми, цікавинки пізнавальних матеріалів тощо. Особливістю тематичного змісту посібника є культурологічний аспект. Основна думка – це навчання через культуру та використання її як матеріалу для навчання англійської мови – мови міжкультурної комунікації. У посібнику представлено комплекс тестових завдань, які також поглиблюють знання учнів з географії, економіки, політики, освіти, світу спорту, культури та мистецтва англомовних країн. У виданні вдосконалена триступенева структура роботи з текстом. У процесі роботи з текстом представлено такі традиційні етапи: підготовчий, підчастекстовий та
підсумковий, а також запропоновано четвертий етап, продуктивний, який передбачає вихід до іншого виду діяльності після сприйняття тексту. Наступною особливістю посібника є тренування різних типів читання: аналітичного, пошукового, переглядового, ознайомлюючого, детального, читання-сканування, рефлексійного читання поетичних творів. Розроблений Вікторією В’ячеславівною комплект стане у нагоді вчителям, допоможе учням, студентам фахово оволодіти англійською мовою, пізнати культуру англомовного середовища.
Учитель має сертифікати участі у міжнародних семінарах та конференціях з методики викладання англійської мови. Упродовж 2012 – 2013 навчального року брала участь у роботі проекту Британської ради Talking Cultures; з 2013 року бере участь у роботі Міжнародної програми eTwining Plus. Вона активно працює з обдарованими учнями. Окремі з них стають призерами олімпіад, переможцями конкурсів з англійської мови.