ШКІЛЬНІ НОВИНИ

         Нова українська школа – це школа нових освітніх можливостей та вимог. Варто зазначити, що нові форми роботи вимагають сучасних освітніх просторів. Можливість мислити і діяти по-новому потребує нових платформ для навчання та виховання.

         Тому постало завдання осучаснити шкільний простір, відповідно до вимог та інтересів учня ХХІ століття, починаючи

зі шкільного подвір'я та закінчуючи

коридорами закладу.

Наразі до першого класу закладу зараховано 239 дітей.

Фінальний етап проекту "HEALTHY SCHOOLS" 

        До реалізації унікальної соціальної програми       «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» із  15 жовтня 2018 року долучилось 518 шкіл із усіх регіонів України. Іх мета – отримання можливості оновити обладнання STEM-лабораторій через проведення активностей, реалізацію комплексної програми щодо популяризації здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та створення «здорового дизайну» рекреацій та приміщень, де перебувають діти. Програма організована Центром «Розвиток КСВ» у рамках програми Mondelēz International Foundation за підтримки Міністерства молоді та спорту України, інформаційно-методичного супроводу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».     

   У рамках проекту в школі було проведено масу заходів та активностей, до участі в яких були залучені майже усі учасники освітнього процесу.

   Настав час підбивати підсумки за весь навчальний рік та визначити 40 фіналістів, які матимуть змогу позмагатись за головний приз у Фіналі програми 16 ТРАВНЯ 2019 РОКУ.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

   З 22.04.2019 року по 31.05.2019 року у КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 27 ВМР» відбуватиметься прийом документів та електронна реєстрація дітей на вступ до 1-го класу у 2019-2020 н.р.

   На 2019-2010 н.р. у закладі планується набір семи перших класів по 30 учнів у кожному.

Школа запрошує на зустріч з випускниками!

    1 лютого 2019 року, школа радо вітатиме  своїх випускників!

Запам’ятай телефони,
які можуть стати тобі у пригоді

Інспектор Вінницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, капітан поліції Гапонюк В.І.

Інформація про переведення учнів до наступного класу
(для скачування натисніть малюнок)

ОГОЛОШЕННЯ!

Інформація про гуртки міста

 Вперше в Україні «Cool games»))) ...і ми другі!!!

      Вперше в Україні з 01.12.2018 по 04.12.2018 на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» в Пущі-Водиці проходив Всеукраїнський масовий спортивний захід «Cool games».

Інформація про страхування СК "Місто"

 

Оголошення!

ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В

10 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ЖОДНИМ ЧИНОМ НЕ ВПЛИВАЄ НА РОБОТУ ШКІЛ СЬОГОДНІ

Оголошення!

Школа запрошує на "Дошколярик" у листопаді!

Школа радо вітає своїх майбутніх першокласників!

01.06.2018 р.

   Вже відомо, хто у наступному навчальному році поповнить ряди наших учнів.

   

«ВІННИЦЯ БІЖИТЬ! 27-МА БІЖИТЬ!!!»

  28.04.2018 р.

   Тисячі вінничан та прихильників здорового способу життя з різних куточків України та зарубіжжя брали участь у акції «Вінниця біжить», яка  відбулася 28 квітня 2018 року.                   

   Учасники акції бігли три дистанції — 1, 5, 10 та 21 кілометр. Напівмарафон завдовжки у 21 км у нашому  місті проводився  вперше.

День цивільного захисту

  28.04.2018 р.

    24 квітня 2018 року у комунальному закладі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради" було проведено День цивільного захисту.  

Приємний сюрприз для дівчат з шкільної футбольної команди

12.03.2018 р.

    Друзі, погодьтеся, що таланти треба підтримувати. Та й взагалі будь-який вид діяльності приносить плоди, зростаючи в допомозі та похвалі.  У нашій 27 школі є дуже крута футбольна команда, членами якої є дівчата! Хто б міг подумати, що саме дівчата можуть бути такими вправними гравцями, адже неодноразово займали призові місця на міських, обласних, всеукраїнських змаганнях! 

 З 5.03.2018 освітній процес відновлено!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПЕЦКУРСУ

"ОЛІМПІЙСЬКА ОСВІТА"

    Зустріч було розпочато фотодайджестом «Наша мета – бути кращими, наша ціль – бути першими», головною метою якого було первинне ознайомлення учасників Всеукраїнського семінару з найвагомішими спортивними досягненнями дітей закладу.

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

      12 грудня вихованці школи 27  провели гарне свято, побешкетували, посміялися, відчули творчу силу народних обрядів та звичаїв нашіх предків.Наша сила в єдності та незламності!!

   В рамках святкування вихованці вокального ансамблю " Камертон" були нагороджені дипломом та медаллю 18 Всеукраїнського дитячо-юнацько фестивалю мистецтв "Сурми звитяги".

ПІДПРОЕКТ "ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ"

Реалізація просвітницько-практичного під проекту «Здорове харчування», в рамках Всесвітнього проекту «Профілактика НІЗ серед учнівської молоді в Україні» у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради»

 

Фотозвіт можна переглянути у рубриці фотогалерея.

МІЖНАРОДНИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

У комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради» в період з 01 по 31 жовтня 2017 року було проведено ряд заходів, в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

 

Фотозвіт можна переглянути у рубриці фотогалерея.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

28.09.2017 року в школі в формі спортивно-інтелектуального квесту було проведено Олімпійський урок із залученням випускників, учасників Олімпіад та Всесвітніх ігор. У ході заходу було зібрано банк вражень та побажань від учасників. Учні поділились не лише незабутніми враженнями, але й склали учнівський каталог пропозицій щодо проведення олімпійського уроку на наступний рік.

Фотозвіт можна переглянути у рубриці фотогалерея.

ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД

Гурток

"Художній розпис"

З понеділка 18.09.2017 року на території школи буде діяти гурток "Художній розпис".

Відповідно до  рішення Вінницької міської ради від 26.12.2014 № 1944 «Про  затвердження Комплексної програми «Основні напрямки  соціальної політики у м. Вінниці на 2015-2020 роки» встановлено пільги на проїзд учням загальноосвітніх шкіл у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху, шляхом видачі пільгових проїзних квитків (для учнів до 70 відсотків вартості).

Окрім цього вартість, проїзду в маршрутних таксі на навчання до школи та в зворотньому напрямку становить 50% від вартості квитка.

Зверніть увагу!

Всі пільгові тарифи діють за наявності учнівського квитка.

Чергова частина

УМВС України

у Вінницькій області:

59-33-30     59-33-29
vkmsd.vmv@gmail.com
kmsn_vmv@pol01.vinn.ua
 

© 2014,  заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради"

Адреса: м. Вінниця, вул. Ватутіна, 42    Тел. (0432) 27-36-26    Email: sch27@galaxy.vn.ua

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now